Çocuklarınıza İzletebileceğiniz At Yarışı Filmi: Şampiyon ZebraÇOCUKLAR İÇİN AT YARIŞI FİLMİ: ŞAMPİYON ZEBRA

Hep atlar atlarla yarışacak değil ya, bir de zebralar atlarla yarışsın. Zebra filmi, oldukça eğlenceli, komik ve dramatik bir çocuk filmi. At yarışı filmlerini çocuklarına izletip atları sevdirme gayesi olanlar için de birebir. Gelin şimdi filmimizin konusuna ve künyesine bakalım. 

FİLMİN KONUSU

Bir çiftlik düşünün ki bütün hayvanlar birbirleriyle konuşabilsin. Ve bu çiftlikte bir zebra. Tek hayali Kentucky Derbi'yi kazanmak. Hemen komşu çiftlikte bu önemli koşuya hazırlanan birçok da yarış atı mevcut. Kahramanımız zebra, her gün onları izleyerek iç geçiriyor ve büyük bir şampiyon olma aşkıyla yanıp tutuşuyor. Fakat yan çiftliğin şımarık yarış atları onun görüntüsüyle sürekli alay ediyorlar. Ha! Zebra da zebra olduğundan habersiz. Kendisini siyah beyaz çizgili vücudu olan bir at zannediyor. Bebeklik çağında çiftçi Nolan tarafından bulunan Zebra'mızın en yakın dostu olan midilli Tucker, daha önce Nolan ile birçok yarış atını yetiştirip koşulara hazırlamıştır. Tecrübe sahibidir yani. Tucker, diğer çiftlik hayvanlarını da arkasına alarak Nolan'ı bir şekilde Çizgili'yi (zebra) Kentucky'deki önemli mücadeleye hazırlama konusunda ikna etmeyi başarısız. İşte bütün serüven de böyle başlar.


 

FİLMİN KÜNYESİ

2005 yılında Güney Afrika - ABD ortak yapımı olarak piyasa çıkan filmin yönetmen koltuğunda Belçikalı genç isim Frederik Du Chau var. Senaristle arasında, İnsomnia filmi ile tanıdığımız Steven P. Wagner ve Crood'lar, Şampiyon Zebra ve Sihirli Kılıç: Camelot'u Arayış gibi birçok animasyon filmde imzası olan Kir De Micco de var.Sizleri 102 dakikalık macera dolu eğlenceli bir yolculuğa çıkarmak için sabırsızlanan Zebra filmini ailecek izleyebilirsiniz. 


Yorum Gönder

0 Yorumlar