Sihirli Kantarma

 
Yıllarca yarışsevere ücretsiz hizmet veren Sihirli Kantarma artık yeni adresinde siz değerli dostlarına hizmet veriyor! 

SİHİRLİ KANTARMA HAKKINDA

Uğradığı bir siber saldırı neticesinde alan adını kaybederek www.sihirlikantarma.com'dan www.likler.com'a taşınan başarılı site, uzun seneler boyunca at yarışı sevdalılarının merkezi olma özelliğini sürdürdü ve şimdi de YENİ ADRESİ olan www.likler.com'da sürdürmeye devam ediyor! 

2016 yılında Gizli Eküri ile Kara Kamçı'nın bir araya gelerek hayata geçirdiği Sihirli Kantarma projesi kısa zaman zarfında Türkiye genelinde bir üne kavuştu ve ganyan bayilerinde bir araya gelenlerin birbirlerine tavsiye ettiği bir yarış sitesi hâlini aldı. 

Günden güne yazar kadrosunu genişleten, birçok yazarın kendisini tanıtmak için seçtiği platform hâline gelen Sihirli Kantarma, binlerce yarışsevere ulaşıp onların sevgilisi konumuna yükseldi. Artık ona bakmadan kupon doldurmak yoktu. 

Kara Kamçı'nın sürprizleri, Nalkapon Dayı'nın bankoları, Serkan Yaşar'ın zor yarışlardaki net bankoları, Hasan Kurtuluş'un farklı üslubu, Sinan Sertaç'ın Doğu yarışlarındaki yeteneği, Murat Kaya'nın yurt dışı programlarındaki ustalığı, Foto Finiş'in nokta atışı cazip atlarıyla vazgeçilmez bir platform hâlini alan Sihirli Kantarma, yakaladığı bütün başarılara rağmen asla yolundan dönmedi ve ücretsiz bir platform olma özelliğinden vazgeçmedi. 

YARIŞSEVERİN ÜCRETSİZ SİTESİ: SİHİRLİ KANTARMA

Yola çıktığı ilk gün ücretsiz olacağı düsturunu şiar edinen ve yarışseverlere bunu ilan eden Sihirli Kantarma, gerçekten de uzun yıllar boyunca yaşadığı bütün maddi sıkıntılara rağmen paralı bir platform olmaya meyletmedi. 

Yarışseverin sitesiyiz, yarışsever için varız ve hep de var olacağız anlayışıyla yayın hayatına devam ederken Türkiye Jokey Kulübü'nü defalarca uyardı, ikaz etti ve taleplerini iletti. Bunların neredeyse tamamı kabul gördü. 

TJK, SİHİRLİ KANTARMA NE DEDİYSE YAPTI

Yarışseveri yolunacak kaz gibi görüp vurdumduymaz bir yönetim anlayışı içerisinde Türk atçılığına zarar vere vere idare edilen TJK, Sihirli Kantarma'nın baskılarına daha fazla dayanamadı. Birçok alanda taleplerini ivedi bir biçimde yerine getirdi. 

Peki neydi bu istekler? 

Öncelikle Türkiye Jokey Kulübü'nden idman pisti programının daha da yaygın hâle getirilip bütün illerde uygulamaya konulması istedin. TJK yaptı. 

Yabancı yarış programlarındaki veri eksikliği konusuna dikkat çekildi. TJK hemen verileri aldı. 

Galopların sağlıksız ve yanlış olduğu birçok kez hatırlatıldı. Türkiye Jokey Kulübü bu konuya da el attı.

Yurt dışı yarışların ayrı bir kanalda gösterilmesi gerektiği söylendi. Türkiye Jokey Kulübü hemen ikinci bir Youtube kanalı açtı. 

Yani bu ve benzeri konularda Sihirli Kantarma pres yaptı, TJK köşeye sıkıştı. Çünkü yarışsever haklıydı. İstediğini almalıydı. Aldı da. 

İşte artık buradayız! Biz ne istersek olur çünkü biz yarışseverin ta kendisiyiz. Parada pulda gözümüz yok. Siz olun yeter. Biz olalım yeter. Sihirli Kantarma daima yarışseverin emrinde ve hizmetinde. Hem de sonsuza dek ücretsiz. Şimdi yapmanızı istediğimiz şey sitemizin yeni adresini bütün yarışseverlere duyurmanız. Nerede olduğumuzu herkesin bilmesi ve bize sahip çıkması için elinizden geleni yapmanız. Çünkü biz elimizden geleni yapıyoruz. Sizi seviyoruz. İyi ki varsınız. 


Yorum Gönder

0 Yorumlar